Podnikání

MBA program Finanční management a účetnictví: Studiem můžete jen získat

Dostat se na vysokou pozici v oblasti finančního managementu a udržet se na ní mohou jen ti nejlepší. Chcete-li se stát finančním ředitelem, hlavním účetním či jiným klíčovým pracovníkem ve firmě, rozhodně se neobejdete bez kvalitního vzdělání. Bude se vám hodit i v případě, že již na dané pozici jste a usilujete o potřebné znalosti, které podniku dopomohou k lepším hospodářským výsledkům. V tomto ohledu je správnou volbou studium MBA. V následujících řádcích vás seznámíme s prestižní institucí Cambridge Business School, která nabízí široké spektrum manažerských programů. Mimo jiné i Finanční management a účetnictví.

Co vám přinese studium vhodně zvoleného MBA programu?

Profesní vzdělávání je významné rozhodnutí, které může mít pozitivní dopad na vaši kariéru. Prohloubíte úroveň svých znalostí, naučíte se novým dovednostem a navíc získáte množství kontaktů. Vraťme se však ke konkrétnímu programu, který jsme zmínili v úvodu. Finanční management a účetnictví byl speciálně navržen pro podnikatele, účetní, finanční ředitele a manažery, kteří na sobě chtějí pracovat a chtějí získat potřebné znalosti z oblasti finančního managementu.

Studenti se seznámí s obecnými principy dané problematiky, získají cenné znalosti manažerského účetnictví a po absolvování budou mít přehled také v oblasti daní. Mezi základními moduly nechybí Finanční řízení podniku, Optimalizace řízení a plánování cash-flow, investice a finanční plánování, mezinárodní účetnictví, risk management nebo měření výkonnosti podniku a daňový systém.

Proč studovat MBA právě na Cambridge School?

Cambridge Business School nabízí kvalitní vzdělávání v prestižních oborech. Studium probíhá v češtině a je časově flexibilní. Studium MBA trvá jeden rok – dva semestry. V každém z nich se studenti zúčastní pěti modulů. Ty jsou rozděleny do sobotních seminářů, které se konají 4 x do roka. Zbytek studia probíhá skrz moderní e-learningový systém, kde jsou k dispozici i veškeré studijní materiály.

Výuku zajišťují zkušení lektoři, a to nejen akademici, ale i lidé se zkušenostmi v oboru. Starají se o to, aby se studenti naučili aplikovat získané teoretické znalosti v praxi, protože to je při studiu MBA nejdůležitější. Podrobnější informace o manažerských vzdělávacích programech najdete na www.cambschool.cz.

3 komentářů

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

  • já jsem asi starý konzerva, ale raději bych chodil někam, kde mají i osobní setkání s lektory, což na té vaší, lubošku, u klasického mba není. to bude asi spíš pro mladé kluky, všechno online. docela se mi líbí http://www.businessinstitut.cz/ kde je navíc výuka v týdnu. byl jsem tam na přednášce pro veřejnost a docela mě to zaujalo.

  • Mě teda online výuka naprosto vyhovovala. Nejsem totiž z velkého města a na dojíždění do Prahy nemám čas. Studovala jsem na https://www.cemi.cz/ a bylo to v pohodě. Musela jsem se samozřejmě učit, ale odnesla jsem si plno informací a rad z praxe.