Podnikání

Markeťáci.online chtějí představovat marketingové nástroje i agentury

Digitální marketing je v dnešní době ještě důležitější než kdy dříve. Spousta firem přišla na to, že bez přítomnosti v internetovém světě se neobejdou, pandemie nového typu koronaviru k tomu velkou měrou přispěla. Jenže aby byl člověk mezi obrovskou konkurencí vidět, je třeba se pořádně obout do propagace.

Česká republika je e-shopová velmoc, máme jich tu necelých 50 000, v přepočtu na počet obyvatel se pyšním nejvyšším číslem v Evropě. A právě e-shopy potřebují zvládat online marketing na výbornou. Nejsou však jedinými. Propagaci potřebuje i firma, která má jen klasické informační webové stránky, musí o ní přemýšlet i lidé vlastnící svůj web, dokonce i majitelé facebookových stránek. Propagace se řeší také na Instagramu. Kdo si zaplatí, je víc vidět. Investice do viditelnosti v online světě se však rozhodně vyplatí, to vám potvrdí každý markeťák. Toho svého si můžete najít například přes nový portál Markeťáci.

Marketingové firmy hezky na jednom místě

Patnáctého září byl spuštěn portál Markeťáci.online, který vznikl zčásti i v době karantény kvůli koronaviru. Stojí za ním marketingoví nadšenci převážně z firmy Textfield s.r.o. Oni sami se marketingem zabývají, je jejich velkou vášní a zábavou. Konkurence se však nebojí, naopak chtějí nastolit spolupráci a pomoct lidem ze stejného oboru.

Markeťáci.online je networkingový portál představující marketingové firmy malého i většího rozsahu. Prezentovat se zde mohou také freelanceři, profil si vytvoří úplně zdarma. Cílem není upřednostňovat velké reklamní agentury ani firmy jakkoliv hodnotit. Žádné hodnocení zde nenajdete, zato objevíte ukázky realizovaných projektů. Markeťáci tady za sebe mluví svou odvedenou prací a zájemci si tedy mohou poměrně snadno vybrat takového specialistu, který odpovídá jejich představám. Portál ovšem není určen jen těm, kdo marketingové služby hledají, ale rovněž těm, již je nabízejí.

Poznejte nové marketingové nástroje

Zabýváte se marketingem nebo ho prostě jen chcete zkusit pro svůj projekt? Výborně, pak jste natrefili na dobrý zdroj informací. Na novém portálu totiž najdete i přehledně vypsané marketingové nástroje, jež jsou mezi specialisty z oboru používaní. U jednotlivých nástrojů si můžete přečíst i hodnocení, bez problémů si necháte vypsat podobné služby. Dokonce vidíte, jaké marketingové firmy daný nástroj používají. Markeťáci.online tak nabízí skvělý přehled nástrojů využitelných v marketingu, který jen tak někde nenajdete. Možná i vy objevíte takový, co vám ušetří hromadu práce.

Sledujte dění v marketingovém světě očima profesionálů

Kromě toho všeho najdete na portálu i marketingový magazín. Tam se dozvíte nejen o novinkách z marketingového světa, ale dočtete se tam rovněž spoustu tipů a triků. Návody tam sepisují marketingoví specialisté nejen z řad zakladatelů portálu. Probírají se různá témata od správy času přes copywriting až po PPC kampaně. Velmi oblíbený je například článek Hlavně žádnou paniku. Jak by měla vypadat krizová komunikace na sociálních sítích?, který se vám bude hodit při výpadku služeb či nešťastně zvoleném příspěvku.

Nikoliv konkurenční prostředí, nýbrž spolupráce

Markeťáci.online je tedy zdrojem inspirace pro veřejnost shánějící spolehlivou firmu i pro samotné marketingové specialisty. Snaží se vybudovat platformu, kde si budou lidé pomáhat a sdílet své zkušenosti, budou se moct prezentovat a představit svoji práci. Do budoucna se plánuje ještě více zaměřit na networking a sociálnost. Přijďte se inspirovat i vy, nasbírat kontakty, objevit nové nástroje a nasát atmosféru českého marketingového rybníčku. Není vůbec malý, jak by se mohlo zdát, ovšem Markeťáci.online vám pomohou se v něm vyznat.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.