Jak vydělat peníze

Likvidace vozidel může být rychlá a s příjemným výdělkem

V rodině dnes máme obvykle hned několik automobilů. Když se pak nějaké pokazí a není zrovna čas či peníze na opravu, zůstane nám stát na dvoře či v garáži. Časem jej nahradí jiný vůz a my už víme, že jej opravovat nebudeme. Stárne, stane se neprodejním. Co s ním, abychom za něj už alespoň nemuseli platit zákonnou pojistku?

Na nějaký čas lze tento problém vyřešit tím, že dáme značky do depozitu. Jde to však jen na omezený čas. Pak nás opět nemine rozhodování – opravit a používat, nebo zlikvidovat? A když zlikvidovat, jak na to? Nemusí to být tak snadné. Nepojízdný vůz někam odvézt, to není nic levného. Ideální je objednat si službu, která za nás dle zákona automobil ekologicky zlikviduje a současně si jej na vlastní náklady odveze. Když nám za to ještě něco navíc dá, o to lépe.

Využijte službu ekologické likvidace vozidel

Ekologická likvidace vozidel Raspenava se specializuje na likvidace aut Liberec, Jablonec nad Nisou, Frýdlant, Turnov, Mladá Boleslav, Semily, Hrádek nad Nisou, Tanvald a okolí těchto měst. Služba vaše vozidlo ekologicky zlikviduje dle platných zákonů, předpisů a směrnic, a ještě vám za něj nabídne až 10 000 Kč. Cena je závislá na stavu vašeho vozidla. Automobil si firma odveze až do vzdálenosti 100 km zdarma, takže neplatíte ani za odvoz likvidovaného vozidla. Výkup vozidel nemusí být složitý, pokud víte, na koho se obrátit.

Na místě zástupci firmy zkontrolují VIN vozidla a značky auta porovnají s velkým technickým průkazem. Na základě toho vám je vystaveno potvrzení o ekologické likvidaci vozidla. To potřebujete pro odhlášení auta z evidence. Celý proces je velice rychlý, profesionální, beznákladový, dokonce na něm můžete vydělat.

Rozmysleli jste si to a raději necháte své auto opravit, či to zkusíte svépomocí?

I v toto případě vám může firma Ekologická likvidace vozidel Raspenava. Nabízí totiž prodej náhradních dílů. Zjistěte si, jestli nemá zrovna ten váš k dispozici za výhodnou cenu. Třeba dáte své auto dohromady, a ještě vám dobře poslouží.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.