Podnikání

Lepicí pásky jako reklamní prostředek i dekorační předmět

Že vás ještě nikdy nenapadlo přemýšlet o lepicích páskách jinak než jako o bezvýznamném spotřebním předmětu, na nějž si ani nevzpomenete, dokud ho není třeba? Zamyslete se podruhé! Obchodní společnosti jsou si dobře vědomy jejich významu pro reklamu, zatímco kreativní jedinci pro ně dokážou najít tisíc a jedno využití.

Skrytá reklama

Zdánlivě nenápadné lepicí pásky s potiskem jsou jedním z ekonomicky nejefektivnějších nosičů reklamy. Právě jejich nenápadnost vám totiž dává jedinečnou možnost působit na zákazníky skrytě, nevtíravě. Potisk si necháte vyrobit dle vašeho přání – ideálně by měl obsahovat logo vaší firmy, internetovou adresu a krátký, úderný slogan. Můžete jeho prostřednictvím také informovat o nejrůznějších akcích a novém sortimentu. Jelikož je lepicí páska k zabalení odesílaného zboží nezbytná a potištěná vás nebude stát o moc víc než obyčejná, vaše náklady na reklamu budou minimální. Bonusem je pak mnohem větší bezpečí zásilky. Balík s potištěnou páskou se otevře a znovu zalepí mnohem obtížněji, než když použijete stejnou lepicí pásku jako každý, zvýšíte tak tedy šanci, že vaše zboží dorazí na místo určení.

Nevtíravá ozdoba

Máte zálibu v detailech, rádi ručně vyrábíte všemožné maličkosti, zdobíte svůj domov a tvoříte originální přáníčka, koláže či fotoalba? Potom jste už možná objevili kouzlo dekoračních papírových lepicích pásek, které mohou dozdobit třeba ručně vyráběné krabičky, orámovat fotografie nebo vylepšit okraje poliček. Jste-li zruční, jistě pro ně najdete mnohá další uplatnění – fantazii se meze nekladou. Blíží se Vánoce, kdy se nikdo z nás nevyhne příjemnému, ač někdy náročnému balení dárků. Určitě vám přijde vhod speciální vánoční dekorační lepicí páska, ať už dárečky chcete posílat poštou, nebo je vašim blízkým osobně předáte.

Vše na jednom místě

Veškeré druhy lepicích pásek naleznete „pod jednou střechou“ na stránkách Obalykredo.cz. Společnost nabízí cenově výhodný potisk lepicích pásek v délce od 10 m až do 990 m a kromě reklamních a dekorativních pásek má ve svém katalogu samozřejmě i ty klasické, průhledné a papírové. Zvláštní kategorii tvoří lepicí pásky na podlahu, z nichž některé jsou vyvedeny v kontrastních barvách, abyste jimi mohli označit určitou část prostoru.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.