Podnikání

Lepící pásky by neměly chybět v žádné domácnosti

Každý zručný řemeslník nebo šikovný kutil by měl mít doma vhodné nářadí a pomůcky, které ušetří spoustu času, práce a především nervů, mezi ně bezesporu patří lepící pásky. Ty využijete nejen na balení zboží, dárků a různých výrobků, ale také na malování a přilepení různých věcí při montážích a výzdobě interiéru. Lepící pásku si můžete objednat rovnou s potiskem podle vašeho přání, díky tomu získáte perfektně zacílenou a cenově výhodnou reklamní plochu, která zákazníka zaujme a snadněji si vás tak zapamatuje.

Lepící pásky pro různé využití

Lepící páska je užitečným pomocníkem, jedná se o základní obalový, fixační materiál, který se dá využít v různých oblastech podle typu lepící pásky. Klasická izolepa, která je k dostání v různých barvách od průhledné až po hnědou a výrazné zářivé barvy, je vhodná na balení různých předmětů a na přelepování kartonových či plastových krabic a obalů. Malíři používají maskovací pásky z krepového papíru, které pomáhají vytvářet přechody a zakrývat místa, kam nechcete, aby se dostala barva. Často se kombinují se zakrývajícími fóliemi. Po výmalbě stačí malířskou pásku opatrně strhnout tak, aby nedošlo k poškození barvy.

Potisk lepících pásek pro reklamní účely

K dostání jsou potištěné lepící pásky s motivem, který si sami vyberete. Stačí objednat zvolený potisk lepících pásek a zanedlouho od schválení grafiky vám přijdou pásky poštou až domů. Společnost Komplexmat s.r.o. nabízí kompletní sortiment obalového materiálu, jako jsou kartonové krabice, obálky, fólie, tašky a samozřejmě zmiňované lepící pásky včetně jejich potisku. V případě, že potřebujete poradit, jaký produkt zvolit, obraťte se na zákaznické oddělení, rádi vám poradí třeba jakou lepící variantu zvolit pro upevnění koberce k podlaze či montáže zrcadla v koupelně tak, abyste si vystačili pouze s lepící páskou a nůžkami.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.