Podnikání

Kvalitní web nastartuje vaše podnikání

Přemýšlíte, co by mohlo zvýšit zájem zákazníků, a tím navýšit zisk? Určitě uvažujte o online marketingu, zvažte přítomnost na internetu, PPC reklamy, SEO, aktivitu na sociálních sítích, … Základem online přítomnosti jsou ovšem kvalitní webové stránky.

Proč je nutné mít web?

Lidé jsou zvyklí si všechny informace vyhledávat na internetu. Když zadají název vaší firmy do vyhledávače, co jim vyjede za výsledky? Pokud nemáte vlastní web, tak v lepším případě nic. V tom horším třeba informace, které o vás někam napsal někdo jiný. A ty vám zrovna nemusí hrát do noty. Na své webové stránky si naproti tomu můžete napsat, cokoliv budete chtít.

Určitě na vás díky webu narazí i lidé, kteří vás doposud neznali. Pokud se povede optimalizace pro vyhledávače, vyskočíte na předních pozicích, kdykoliv někdo vyhledá klíčové slovo spojené s vámi.

Jaký by ten web měl být?

Především uživatelsky přívětivý – přehledný, pěkný na první pohled a responzivní. Možná si to neuvědomujete, ale přesně podle těchto kritérií webové stránky také hodnotíte. Když se vám nějaká nelíbí, nebo se na ní nevyznáte, zamíříte raději jinam. A responzivní web? V dnešní době naprostá nezbytnost. Pod tímto názvem se skrývá princip, kdy jednotlivé prvky na stránce získávají automatickou velikost podle velikosti zařízení, na němž jsou zobrazeny. Díky tomu se pak stránka zobrazí správně na malém smartphonu i na velkém monitoru počítače.

A kde ho vzít?

Tvorba webu je v dnešní době docela rozšířenou dovedností, základy HTML se kolikrát děti učí už na základních školách. Web od levného studenta či známého ovšem není tou správnou cestou. Toužíte-li mít webové stránky s administrací, které skutečně budou plnit svůj účel, hledejte pomoc raději u zkušené internetové agentury. Ta vám totiž zajistí nejen samotnou tvorbu webu, ale i online marketing – reklamy, SEO atd. Zkusit to můžete u agentury Beneficio.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.