Podnikání

Když je vlastní dodávka zbytečná, zajděte si pro ni do půjčovny

Mít k dispozici dodávku, se kterou hravě převezete stavební materiál, nábytek nebo třeba partu přátel či spolupracovníků, je jistě praktické, ale pokud vozidlo nebudete využívat pravidelně, zbytečně se vám jeho vlastnictví prodraží. Mnohem efektivnější je občasné zapůjčení užitkového vozu – vždy s ohledem na aktuální potřeby. Jednou to bude minibus, podruhé třeba valník. Ucelenou nabídku dodávek najdete v pražské půjčovně van2go.

Vhodně zvolený model vám ušetří starosti

Aby zapůjčení dodávky splnilo očekávání, nesmí se podcenit výběr modelu. Než si s půjčovnou plácnete, zamyslete se nad tím, co od vozidla očekáváte. Půjčovna dodávek v Praze van2go nabízí kompaktnější model Vivaro L2H1, který pojme až tři euro palety, ale také větší modely Movano. Do nejrozměrnějšího valníku bez problémů naskládáte až 6 euro palet. Zájemci si mohou zapůjčit také minibus, a to dokonce i s řidičem. Všechny vozidla jsou v perfektním technickém stavu a nehrozí, že vás nečekaně zradí.

Jak zapůjčení dodávky probíhá?

Ještě jste nikdy v půjčovně dodávek nebyli a netušíte, co vás čeká a nemine? Van2go proces zapůjčení výrazně zjednodušila a umožňuje rychlou rezervaci online na svých webových stránkách. Vyberete si vozidlo, zadáte údaje do formuláře, zvolíte platební metodu (převod nebo karta), a pak už si jen ve smluvený termín na dohodnutém místě vyzvednete vozidlo.

Pronájem dodávky v Praze je možný již od jedné hodiny. Vozidlo si lze zapůjčit kdykoliv, a to bez hotovostní kauce. Ceny jsou konečné, bez skrytých poplatků. Překročení denního limitu 250 km je zpoplatněno dle aktuálního ceníku, který se nachází na webu. Zákazníci by měli počítat se spoluúčastí, jejíž výši lze za příplatek snížit.

Zajímá vás něco, co v článku nezaznělo? Podrobnější informace najdete na van2go.cz.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.