Podnikání

Kde se poohlédnout po nákladních vozech, když nemáte na nové?

Potřebovali byste pro své podnikatelské záměry spolehlivý nákladní vůz, ale nový je pro vás příliš drahý? Nebo byste si jen chtěli nákladní auto půjčit na dobu stěhování? Na pronájem i prodej nákladních vozů, které již mají za sebou nějakou historii, a tak vycházejí levněji, se specializují různé společnosti – je tedy rozhodně z čeho vybírat. Podívejte se, jaká je nabídka u zavedeného prodejce AC TIR s.r.o., a zvolte si nákladní auto podle svých potřeb.

Vozy z bazaru jsou dobrá volba

Nové užitkové a nákladní vozy představují pro firmu nemalý výdaj, navíc ihned po prodeji rychle ztrácejí svou hodnotu. Proto se stále více podnikatelů přiklání ke koupi několik let starých ojetin v dobrém stavu. Nákladní auta jsou oproti osobním podstatně dražší, a tak je v jejich případě koupě starších modelů opodstatněná. Co z toho plyne pro vás? Koupí ojetiny ušetříte nemalé peníze, a auto vám přesto bude konat dobrou službu.

Výběr auta podle gusta

Nabídku prodeje nákladní techniky lze jednoduše filtrovat podle různých kritérií, díky čemuž je snadné najít to, které vám bude nejvíce vyhovovat. Vyberte, zda chcete auto do 7,5 tun nebo větší, jestli potřebujete sklápěč, dodávku, nebo úplně jiný typ vozu. Hledání vhodného vozu lze urychlit i volbou konkrétní značky, kterou preferujete, nebo podle ceny či roku, od kdy je vůz v provozu.

Drobné náklady? Stačí dodávka nebo vozy typu Pickup

Velká nákladní auta využijí dlouhodobě spíše firmy, pro vaše menší náklady bohatě postačí menší dodávka nebo vozy typu pick-up. Mezi nimi vede Renault Kangoo, mezi konkurenty vychází obvykle nejlevněji. Kdo preferuje jiné značky, zalíbí se mu Volkswagen Caddy nebo Fiat Scudo. Značek a modelů je samozřejmě více, přesvědčte se sami.

Potřebujete vůz krátkodobě? Pronajměte si ho

Potřebujete vůz pouze na krátkou dobu, třeba na stěhování nebo po dobu stavebních úprav domu? Není nic jednoduššího než si ho pronajmout. Domluvit se můžete na jakékoli době, ale mějte na paměti, že ceny jsou výhodnější spíše u dlouhodobého pronájmu.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.