Podnikání

Kalibry m42×1,5 využijete při kovovýrobě i v dalších výrobních odvětvích. Dosáhnete díky nim vysoké přesnosti

Strojírenství a kovovýroba patří v Česku mezi hlavní pilíře průmyslu. Proslulost nejen v Evropě, ale také v zámoří, si získaly záhy po založení samostatné Československé republiky a dobrou pověst si u domácích zahraničních odběratelů udržují dodnes. Vlastnická struktura podniků i skladba produktů sice v průběhu času prochází změnami, kvalita ale zůstává. Tuzemské výrobky za ni vděčí jak kvalifikovaným pracovníkům a prvotřídním materiálům, tak i propracovaným výrobním postupům. Jejich součástí musí být i kontrolní měření, při němž se využívají kalibry m42×1,5 i jiné naprosto přesné nástroje.

Pokud důsledně používáte kalibry m42×1,5 a profesionální měřidla, snižujete riziko nesprávného nastavení linky téměř na nulu

Přesnost je jednou ceněných ctností každého výrobce. To platí nejen pro drobné živnostníky a menší firmy, ale také pro velké průmyslové podniky. Právě pro výrobní závody, které se zabývají sériovou výrobou, je vysoce důležité zodpovědně provádět kontrolní měření v různých fázích procesů. Není-li linka správně nastavená, může dojit k vyprodukování i mnoha tisíců vadných kusů a znehodnocení velkého množství materiálu. Společnost pak navíc přichází i o drahocenný čas, v případě nedodržení termínů dodávek ztrácí i důvěru odběratelů, kteří mohou dokonce přejít k jinému dodavateli. Přitom stačí před spuštěním výroby provést potřebnou kontrolu správnosti všech rozměrů u prvních zkušebních kusů a v případě zjištění nedostatků linku včas přenastavit. Právě v této fázi jsou v hlavní roli kalibry m42×1,5 a další, stejně jako koncové měrky.

Kalibry m42×1,5 a další měřidla musí být naprosto spolehlivá. Víte, kde je pořídit?

Kalibry a koncové měrky, na které se můžete naprosto spolehnout, pořídíte u společnosti Michovský TOOLS. V nabídce najde jak kalibr m42×1,5, tak i další kalibry včetně NPTF, UNJ, UNJEF, UN, UNS, BSW, RC či Rp. Společnost navíc zhotovuje nástroje i na zakázku.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.