Podnikání

Jak zjednodušit a urychlit založení společnosti s ručením omezeným?

Založit společnost s ručením omezeným je celkem náročný proces. Vyžaduje obcházení úřadů a vyřizování různých záležitostí. Naštěstí existují společnosti, které všechno udělají místo vás. Jednou z nich je společnost Online Invest. Pojďte se na založení s.r.o. podívat podrobněji a zjistěte, co všechno Online Invest nabízí.

Založení společnosti – základní kroky

Jako první byste měli mít pohromadě společnost vlastníků a znát předmět svého podnikání, ujasnit si podnikatelské záměry a vědět, v čem bude právě vaše firma lepší než ostatní. To je základ nejen pro správné vyřízení formálních záležitostí, ale také pro vaše pozdější úspěchy.

Ujasněte si název, který by měl být jednoduchý, výstižný a zároveň originální a nezaměnitelný s jinými. Rozhodněte, kde bude vaše společnost sídlit a jaký bude váš základní kapitál. Dříve se na něj vztahovala přísná podmínka, jeho minimální výše musela mít hodnotu alespoň 200 000 korun. Dnes je možné určit jakoukoliv částku, respektive od Rozhodněte se podle vašich potřeb a priorit.

Co se týče sídla s.r.o., budete potřebovat od vlastníka dané nemovitosti písemný souhlas a doložit ho na úřadě. Za drobný poplatek jsou k dispozici virtuální sídla s atraktivními adresami ve velkých městech.

Pozor si dejte v případě vázaných, řemeslných a koncesovaných živností. Pokud se předmět vašeho podnikání vztahuje na jednu z nich, budete mezi sebou potřebovat odpovědného zástupce, který splňuje podmínky vzdělání a praxe na konkrétní činnost.

S Online Invest je to hračka

Online Invest místo vás zajistí všechny formality, vy nebudete mít žádné starosti. Pohodlné je, že jde o služby požádat online, nemusíte kvůli tomu nikam chodit a zbytečně ztrácet čas. Více než pět tisíc referencí dokazuje, že Online Invest odvádí skvělou práci. Zkuste to s nimi i vy.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.