Jak vydělat peníze

Jak vydělat peníze bez práce?

Sníte o tom, že vám budou létat pečení holubi rovnou do pusy? Snadný výdělek – a pokud možno bez práce – logicky láká každého, v praxi je ovšem vždy nutné vyvinout alespoň nějakou aktivitu. Existují však způsoby, jak se k extra financím dostat poněkud jednodušeji než obvykle. Následující tipy jsou určeny pro každého, kdo si chce o něco vylepšit rozpočet, aniž by musel brát v zaměstnání přesčasy.

Prodejte autovrak

V České republice se nachází desítky tisíc autovraků a ještě více vozidel, kterým sice ještě STK stále platí, ale napříště už rozhodně neprojdou. Pokud vlastníte právě takový vůz, můžete ho zpeněžit. Stačí se obrátit na někoho, kdo se specializuje na autovraky výkup. Dobrou volbou je služba zahotove.cz. Působí v rámci celé ČR a nabízí výkup aut v Praze či jakékoliv jiné lokalitě.

Provětrejte svůj šatník

Máte-li „standardní“ konfekční velikost, pravděpodobně se vám za ty roky v šatníku nahromadilo oblečení, které už z nějakého důvodu nenosíte. Třeba proto, že jste změnili styl – anebo vám už zkrátka nesedí jako v době nákupu. Pokud jde o zajímavé kousky, neváhejte je umístit do inzerce. Třeba se po nich zapráší a na účtu vám přibude pěkných pár tisíc korun.

Prodejte nepotřebné věci

Oblečením domácí výprodej teprve začíná. Je téměř jisté, že se ve vaší domácnosti povaluje spousta užitečných věcí, které nepoužíváte, ale někdo jiný by je ocenil. Přečtené knihy, nevyužívané spotřebiče… Projděte se po bytě a vše, co najdete, nabídněte k prodeji.

Darujte sperma nebo vajíčka

Zdraví jedinci mohou darovat pohlavní buňky, tedy spermie nebo vajíčka. Poptávka je vysoká a kompenzace za čas strávený v reprodukčním centru není zanedbatelná. Připravte se však na nezbytné procedury, v rámci kterých lékaři perfektně zmapují váš zdravotní stav. Nutno podotknout, že spolupráce s klinikou může být na „dlouhé lokte“ – třeba i na několik měsíců.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.