Podnikání

Jak si půjčit auto přímo na Letišti Praha?

Čeká vás pobyt v Praze, ale nemáte k dispozici vlastní auto? Žádný problém, autopůjčoven je v metropoli víc než dost. Jenomže co když nemáte čas ani chuť na přesun na pobočku, která je od letiště vzdálena několik kilometrů? Udělejte to jako já – obraťte se na Easy Rent a odjeďte zapůjčeným vozem přímo od Terminálu 1. Autopůjčovna na Letišti Praha je skvělou volbou pro každého, kdo preferuje prvotřídní servis.

Kde jsem na Easy Rent narazil? Doporučil mi ji kolega, který dostal „echo“ od dalšího kolegy. Tamtamy pracují rychle a pověst spolehlivé služby se rychle roznese tam, kde jich může být zapotřebí. Nicméně bych lhal, kdybych popřel, že mě přesvědčily reference ostatních zákazníků: automobily z pražské autopůjčovny pravidelně využívají obchodní cestující z velkých firem (např. Amati, koncern VW) a jedním u klientů byl i generální tajemník NATO.

Mám rád, když věci probíhají hladce a bez zbytečných komplikací. Proto jsem si Easy Rent okamžitě zamiloval. Po příletu jsem zamířil do kanceláře, která se nachází hned naproti Terminálu 1 – kousek od východu. Dokumenty byly připraveny a po podpisu jsem obdržel klíčky od reprezentativního vozu, za který by se nemusel stydět ani můj nadřízený. Půjčení SUV bylo sázkou na jistotu. V Audi SQ7 jsem se cítil bezpečně a velmi komfortně.

Vozový park autopůjčovny Easy Rent je rozmanitý a najdete v něm stylovky jako Mini Cooper, Porsche Panamera či Mercedes-Benz bez střechy v úpravě AMG. Početnější rodiny a skupiny zase ocení minibusy a dodávky.

Jen málokterá půjčovna dodávek a osobních vozů nabízí tak široké spektrum služeb a bonusů. Smlouva je jednoduchá a transparentní, skrytých poplatků se bát nemusíte. Vozidla jsou opatřena dálniční známkou a může je řídit i více řidičů (musí být zapsáni do smlouvy). Potěší i 0% účast na komplexním pojištění a možnost kompletního vyčištění po vrácení vozu za drobný poplatek.

Co dodat závěrem? Chcete-li mít po návratu do Prahy okamžitě k dispozici nablýskané auto podle svých představ, svěřte svou důvěru autopůjčovně Easy Rent, stejně jako to pravidelně dělám já.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.