Jak vydělat peníze

Jak probíhá výkup aut za hotové? Překvapivě snadno a rychle

Dostali jste se do finanční tísně a nemůžete čekat, až se najde zájemce o váš automobil? Anebo jen nehodláte ztrácet čas a nervy související s administrativou při prodeji bouraného vozu, pro který nemáte dalšího využití? V obou případech vám přijde vhod služba zahotove.cz. Nabízí výkup automobilů a strojů bez ohledu na technický stav a značku. Jak přesně výkup probíhá a co byste o něm měli vědět?

Co může být předmětem výkupu?

Služba zahotove.cz nabízí výkup bouraných – aut všech typů, značek a modelů. Vykupuje také veterány, nepojízdné vraky, užitkové a stavební stroje, vozidla s propadlou STK a v neposlední řadě zajišťuje výkup náklaďáků.

Jakou částku za svůj vůz dostanete, se dozvíte obratem po zaslání online formuláře nebo telefonicky. Výkupní technik vám cenu sdělí na základě parametrů, jako jsou stáří a technický stav, počet najetých kilometrů, dostupnost náhradních dílů a dalších. Důležité je, aby měl vůz všechna kola a šlo s ním manipulovat.

Máte auto na leasing nebo v úvěru?

Problém nepředstavují ani automobily, na které se vztahuje leasing či úvěr. Výkupčí za vás pohledávky doplatí a závazků vás zbaví.

Jak dlouho proces výkupu trvá?

Výkupčí dorazí na smluvené místo – třeba k vám domů nebo do firmy. Automobil si osobně prohlédne, předá vám připravené dokumenty a po podpisu vyplatí výkupní cenu v hotovosti. Celá záležitost nezabere více než několik desítek minut. Budete potřebovat pouze velký a malý technický průkaz, případně úředně ověřenou plnou moc.

Proč auto raději neprodat v bazaru?

Služba Za hotové je v mnoha ohledech lepší než konkurence. K důvodům, proč ji využít, patří minimum papírování, žádné zbytečné podmínky, bezproblémový prodej takřka libovolného automobilu či stroje, nacenění před příjezdem technika a v neposlední řadě bezplatný odvoz odkudkoliv v rámci celé České republiky.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.