Podnikání

Jak hledat v Praze menší prostory pro obchodní schůzku, školení či workshop?

Kde se sejít s významným klientem, když nemáte k dispozici reprezentativní prostory? Místo, na kterém se s dotyčným setkáte, může významně ovlivnit průběh setkání a konečné rozhodnutí o uzavření partnerství. Proto výběr nepodceňujte a zaměřte se na to nejlepší, co je v současné době k mání. To samé platí také o prostorách určených pro školení zaměstnanců, teambuilding či workshop. Na co byste si měli dát pozor?

Kdy nedělat kompromisy?

Chcete-li, aby vaše obchodní schůzka v Praze dopadla dle očekávání, nezvěte klienta do putyky poslední cenové kategorie. Naopak si vyberte zařízení na úrovni – ideální jsou privátní salonky ve vyhlášených restauracích a hotelech. Stylové prostředí a špičkové služby navodí tu správnou náladu a leccos o vás vypoví. Nebudete-li na pronájmu šetřit, investice se vám vrátí v podobě výrazně vyšší šance na úspěch.

Kdy můžete vsadit na domáckou atmosféru?

Na druhou stranu jsou akce, na kterých je mnohem důležitější pohodová až domácká atmosféra. Příkladem budiž místo pro školení v Praze nebo prostory pro teambuilding pro tým blízkých kolegů. Chováte-li ke zúčastněným přátelský vztah a nepotrpíte-li si na „naškrobenost“, vsaďte na salonek v menším penzionu. Ovšem pozor, ani v tomto případě byste neměli podcenit celkovou úroveň služeb, kvalitu jídla a další aspekty.

Co rozhodně nepodcenit?

Ať už hledáte místo pro workshopy, školení nebo obchodní schůzku, vždy si ho předem prohlédněte (nejlépe fyzicky, nebo alespoň dle fotografií na webu) a domluvte se s personálem na detailech. Vybrané místo musí mít dostatečnou kapacitu a odpovídající vybavení (např. ozvučení, Wi-fi, flipchart, možnost zatemnění…). Zároveň se zajímejte o dopravní dostupnost a možnost parkování v bezprostřední blízkosti objektu. Protože ani ty nejlépe zařízené prostory nesmyjí pachuť z nekonečného hledání parkovacího stání.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.