Půjčky a úvěry

Hotovostní půjčka a její bezpeční poskytovatelé

Finance lze získat nejrůznějšími způsoby. Nabízí se dva typy úvěrů, které lze vyplatit bezhotovostně či v hotovosti. A právě druhá zmíněná varianta je ideální pro lidi bez bankovního účtu nebo ty, jež chtějí vypůjčené finance držet ihned v ruce.

Hotovostní půjčky jsou vypláceny na ruku, obvykle po podpisu přehledné a transparentní smlouvy. Jestliže máte dostatek času, stačí se vydat na některou pobočku společnosti, kde si peníze vyzvednete. V opačném případě je tu osobní doručení obchodním zástupem až k vám domů. Tam mimo jiné dochází i k vyzvednutí částky k úhradě.

Pojďme si představit dvě oblíbené hotovostní půjčky, s nimiž rozhodně nešlápnete vedle.

Smart půjčka v hotovosti

Chcete získat peněžní obnos v hodnotě 5 000 Kč – 70 000 Kč se splatností na 13 nebo 16 měsíců? Dáváte přednost jednoduchosti, minimální administrativní činnosti a absenci nahlížení do registru dlužníků?

V takovém okamžiku vás zaujme Smart půjčka, jejíž výhody mohou na vlastní kůži okusit důchodci, zaměstnanci, matky na mateřské dovolené či podnikající subjekty. Peníze v hotovosti bez jakýchkoliv skrytých berliček s jasně danými obchodními podmínkami. Abyste prošli schvalovacím řízením bez obstrukcí, stačí splnit dvě základní podmínky.

· Minimální věková hranice 18 let

· Potvrzení o pravidelném příjmu

Provident půjčka se svými věrnostními programy

Jestliže od hotovostní půjčky očekáváte maximální přístupnost i o víkendech a svátcích, pak je tu alternativní řešení s názvem Provident půjčka. Úvěr s měsíční a týdenní splatností, na nějž si přijdou i postarší občané mezi 60 – 78 roky.

Pokud se obáváte toho, že bude lustrována vaše platební morálka nebo budete muset shánět ručitele, jste na omylu. To u Provident půjčky rozhodně nehrozí.

Těšit se můžete spíše z bezúčelového charakteru, vysoké benevolence a možnosti vyřídit hotovostní půjčku do částky až 80 000 Kč z pohodlí domova. Poslouží vám k tomu jednoduchá online žádost zpracovaná během několika minut.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.