Podnikání

Hledáte odborníky na dopravní značení? Komplexní služby nabízí TOP znak

Dopravní značka není rohlík, v krámku ve městě ji nekoupíte. Tak kde se po dopravním značení poohlédnout a opatřit si také patřičné povolení? Neztrácejte čas a nervy, netápejte a rovnou se obraťte na specialisty, kteří se v oboru pohybují dostatečně dlouhou dobu. Firma TOP Znak zajišťuje komplexní služby v oblasti návrhu, prodeje, pronájmu, instalace a aplikace dopravního značení, a to nejen na území hlavního města. Ačkoliv je hlavním polem působnosti Praha – dopravní značení realizuje i v jiných městech.

Svislé dopravní značení

Hlavní činností společnosti TOP Znak je pronájem svislého dopravního značení. Nabízí kompletní sortiment značek včetně plastové směrové desky, leitboye, plastových a kovových zábran, přechodové lávky, dopravních kuželů, světelné signalizace a plastových svodidel. Na základě domluvy požadované dopravní značení dopraví na místo realizace, osadí dle projektu DIO a každý den zkontroluje provozuschopnost. Po dokončení prací provede demontáž a uvede komunikaci do původního stavu.

Vodorovné dopravní značení

Firma TOP Znak se zároveň zabývá realizací dopravního značení vodorovného, a to ručně i strojně – vždy v souladu s technologickými podmínkami nezbytnými pro dosažení co nejvyšší kvality a trvanlivosti. Vodorovné značení provádí ve třech variantách: jednosložkovou barvou, dvousložkovou barvou a stříkaným plastem.

DIO

Podmínkou pro realizaci dopravního značení, které není majetkem žadatele, je povolení od příslušného orgánu (odbor dopravy, PČR). Dále pak projektová dokumentace se zákresem značení – projekt dopravně inženýrského opatření neboli DIO. I s tím vám TOP Znak pomůže a postará se o vše od vypracování podkladů až po projednání s policií a vyřízení na odboru dopravy.

Chcete se o dopravním značení a službách společnosti TOP Znak dozvědět více? Informace i reference najdete na https://www.topznak.cz.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.