Podnikání

FIRMO.CZ: Efektivní nástroj pro monitoring firem a osob

Hledáte nového dodavatele nebo partnera, díky kterému posunete podnikání na další úroveň? Chcete-li se spojit s dalším podnikatelským subjektem, dejte si na čas a zahrajte si na detektiva. Víte o dané firmě nebo osobě vše podstatné? Zlaté pravidlo byznysu zní – důvěřuj, ale prověřuj – a budete-li se jím řídit, minimalizujete množství rizik. Díky internetu můžete zjistit všechno možné a s pomocí nového online nástroje FIRMO.CZ ušetříte spoustu času. A v konečném důsledku i peněz!

Spousta informací je k mání bezplatně. Obchodní rejstřík / živnostenský rejstřík fyzických osob, insolvenční rejstřík, sbírky listin, seznamy dlužníků… FIRMO.CZ sdružuje všechny známé zdroje na jediné místo a navíc obsahuje i data ohledně spolehlivosti plátců DPH, dotací z EU, veřejných zakázkách, patentech a obchodních známkách a další.

Tip: Zajímá vás, jak si vede Marek Dalík – někdejší tajemník expremiéra Mirka Topolánka?

Důvod, proč při hledání informací o osobách, firmách a organizacích využívat právě FIRMO.CZ, je prostý. Nebudete muset ztrácet čas brouzdáním po jednotlivých zdrojích – stačí zadat jméno/název firmy nebo IČ a obratem se dostanete ke všem informacím. V databázi je momentálně více než tři miliony subjektů, které působí na území České republiky. Samozřejmostí je pravidelná aktualizace – v případě některých dat dokonce každou hodinu.

firmo

Společnost FORDESK s.r.o., která za projektem FIRMO.CZ stojí, se nespokojila s pouhou databází údajů a připravila pro uživatele několik skvělých funkcí. Mezi ty nejzajímavější patří automatický strážce, který dokáže hlídat změny ve sledovaných registrech a při jakékoliv nové skutečnosti okamžitě podá hlášení.

Tím však výčet výhod nekončí. Neméně praktické je vyhledání vzájemných vazeb mezi několika subjekty, a to i těch vzdálených přes několik dalších osob. A konečně i finanční ukazatele a přehledné grafy.

Shrnuto a podtrženo, díky FIRMO.CZ získáte absolutní přehled a budete podnikat mnohem bezpečněji. Základní verzi nástroje můžete využívat zdarma, pokročilé funkce jsou k dispozici v placené verzi. Chcete-li si prostředí databáze vyzkoušet, začněte třeba na profilu firmy Český Aeroholding a.s.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.