Podnikání

Firemní prezentace bez party stanu? Ani nápad!

Chystáte-li se uspořádat firemní prezentaci, nezapomeňte na  zdánlivé maličkosti, které však mají na průběh akce podstatný vliv. Bez ohledu na to, zda se událost uskuteční v interiéru, nebo venku, vám jistě přijde vhod párty stan. K dostání jsou nůžkové stany, jehlany, nafukovací stany a další typy – všechny umožňují skloubit praktickou stránku – možnost rychlého zastřešení – s velkou reklamní plochou pro předvádění produktů či služeb.

Nakupujte přímo u výrobce

Párty stany vysoké kvality a za dostupné ceny seženete u přímého výrobce MITKO for events, který zároveň nabízí možnost celoplošného digitálního potisku. Právě díky tomu můžete z obyčejného přístřešku vyčarovat vysoce atraktivní dekoraci, a s její pomocí přitáhnout zrak kolemjdoucích jako magnet. Nejmenší párty stany mají kompaktní rozměry 2×2 metry, největší konstrukce pak zabírají plochu 270 m2.

Malé i velké, stačí si vybrat

Nejoblíbenější variantou párty stanu jsou nůžkové stany Mitkotent. Představují ideální volbou pro každého, kdo vyžaduje rychlé a levné zastřešení plochy. Zatímco většina konkurenčních párty stanů má spoje z plastu, Mitkotent má spoje hliníkové, a proto je mechanicky odolnější a déle vydrží. Nejodolnější varianta nůžkového párty stanu s názvem OCTA PRO dokonce disponuje osmiúhelníkovým profilem o průměru 50 mm.

Náročnější zákazníci volí jehlany umožňující zastřešení až 270 m2 plochy. Pro tento typ párty stanů je charakteristický moderní vzhled a dostatečně velká plocha, kterou lze opatřit vlastním potiskem. Jehlany mají konstrukci zhotovenou ze silných stožárů s oceli o průměru 60 mm. Střecha těchto stanů je nepromokavá.

Aby byl váš event dokonalý

Český výrobce MITKO for events zároveň nabízí i eventové doplňky v podobě sedacích vaků, slunečníků, vlajek, roll-up bannerů a mnoha dalších prvků. V portfoliu nechybí ani množství nafukovacích a pneumatických produktů. Podrobnější informace najdete na www.mitkoforevents.cz.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.