Důležité informace

Elektronický podpis – proč ho využívat a jaké nabízí výhody?

Dokonce i v dnešní době plné moderních inovací je elektronický podpis pro mnohé stále španělská vesnice. Ovšem v posledních letech se dostává do popředí a řada uživatelů přechází právě na elektronický podpis. Ptáte se proč? Důvody jsou v celku jednoduché a jednoznačné. V našem článku jsme pro vás sepsali, proč byste měli začít využívat elektronickou formu podpisu a jaké nabízí výhody.

Výhody elektronického podpisu

Pokud se začnete podepisovat elektronicky získáte celou řadu výhod, na rozdíl od klasického podpisu. Pojďme se na ně podívat.

Budete eko!

Elektronický podpis má jednu zásadní výhodu, která potěší především ty „zeleně“ smýšlející – šetří přírodu. Protože nepotřebujete hromadu zbytečných lejster k podpisu, ale bohatě si vystačíte s displejem na vašem mobilu.

Ušetříte čas i peníze

Můžete ušetřit značné množství vašeho času. Jak je to možné? Pokud zvolíte klasický postup – tisk, podpis, scan a následné odeslání na mail, tak to nějakou chvilku zabere. Ovšem v případě elektronického podpisu stačí pár kliknutí na displej, a je hotovo.

U klasického podpisu navíc musíte počítat s výdaji za tiskárnu, poštovní služby, papíry nebo také toner do tiskárny.

Jak funguje elektronický podpis?

S elektronickou formou podpisu si hravě poradíte díky aplikace Signosoft (https://www.signosoft.cz/), která podporuje jak klasický podpis, tak elektronický. Ručně psaný ani nemusíme popisovat, jedná se o běžnou formu podpisu využívanou dnes a denně. Ovšem elektronický podpis zaznamenává nejen samotný podpis, ale také rychlost či počet zdvihů. Díky těmto specifikacím, jasně identifikuje podepsanou osobu, což vás dělá unikátním.

Nemusíte se bát ani bezpečnosti, protože aplikace Signosoft používá nejvyšší úroveň ochrany, kdy data jsou dokonale zašifrována. Tudíž váš podpis zůstane v bezpečí a nikdo jej nepoužije.

Chcete se dozvědět více? pokračujte na https://www.signosoft.cz/.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.