Podnikání

Česko se začíná plnit franšízovými koncepty

Česká republika patří k zemím, kde má prakticky každý zelenou k podnikání. I když politici stále vymýšlí, jak menší podnikatele zruinovat, neměli bychom se tímto jednáním zastrašit. Pokud zvažujete příchod na podnikatelskou půdou, za zvážení stojí franšízové podnikání. Franšízy nebo také franchising – to je způsob podnikání, který s sebou nese nižší riziko krachu a vyšší riziko úspěchu. Důvodem je to, že se ujmete už fungujícího projektu a získáte fungující know-how.

V současné době je český trh plný nejrůznějších franšíz. Atraktivní je například franšíza Extéria Market, která poskytuje poradenství v oblasti BOZP a PO. To je například obor, který je neustále potřebný. Lze tedy konstatovat, že firma Extéria Market je trefou do černého. Firma má budoucnost, potenciál, pravděpodobně se její služby budou využívat ještě dlouho v budoucnosti.

Není to jen o poradenství

Česká republika samozřejmě není plná jenom poradenských franšíz. V nabídce je hromada gastronomických konceptů, které jsou taktéž mezi lidmi velice oblíbené. Jíst se zkrátka bude i v budoucnu, i když aktuální situace gastronomickým franšízám zrovna dvakrát nenahrává.

To ostatně nevadí – ještě lze investovat třeba do on-line prádelen. Tento koncept poměrně nedávno vstoupil na český trh s franšízovými koncepty.

V Česku je k dispozici Mr Jeff

Mr Jeff je španělský start-up v oblasti on-line čistíren a on-line prádelen. Jak již bylo zmíněno, není to tak dávno, co tento franšízový koncept vstoupil na český trh. Aktuálně stejně jako zmiňovaná franšíza Extéria Market hledá vhodné franšízanty, kteří by se konceptu u nás uchopili.

Síť on-line čistíren a prádelen Mr Jeff nabízí poměrně rychlou návratnost prvotní investice – ta se rovná šestnácti měsícům. Lidé si mohou službu objednat skrze mobilní aplikaci, která je dostupná jak v mobilních telefonech operačního systému Android, tak v telefonech operačního systému iOS.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.