Důležité informace

Bojíte se, že vás studium omezí v práci? U MBA je to naopak!

K tomu, abychom se v profesním životě posunovali výše a plnili své cíle, potřebujeme také odpovídající vzdělání. Studium MBA nám může v kariéře pomoci.

Po ukončení vysoké školy už se většinou na další studium zaměřit neumíme. Představa, jak se opět snažíme skloubit práci, studium a rodinu, máme plné víkendy, a to vše na několik dalších let nás spíše děsí než láká. Některé obory navíc vyžadují mnoho hodin přítomnosti ve škole, což následně poznamenává naši práci i finanční ohodnocení. U studia MBA je to ale jinak, trvá jen jeden rok a po jeho ukončení a úspěšné obhajobě závěrečné práce si ke svému jménu přidáte titul MBA, tedy Master of Business Administration. Ten je mezinárodně uznávaný a ceněný, otevře vám tak dveře i do nadnárodních společností a zajímavých projektů. 92 % absolventů studia v průzkumech uvádí, že mělo pozitivní dopad na jejich kariérní posun. Studovat na European School of Business & Management můžete začít kdykoli, výuka probíhá formou e-learningu, tedy online a připojit se tak lze odkudkoli. Na dovolené ráno, než vstane zbytek rodiny, na služební cestě večer, v pauze mezi dvěma poradami nebo třeba večer po práci, záleží na vašich časových možnostech.

Nemusíte mít obavy, že kvůli studiu přijdete o volné víkendy. Není nutné jezdit každý týden do školy, stačí jen 4x do roka v sobotu, kdy probíhají workshopy. Programy MBA se hodí pro vyšší management a podnikatele, ale i pro všechny ostatní, kteří se chystají na založení vlastní firmy nebo kariéru v managementu. Zvolit si můžete z 22 nabízených specializací tu, která pro vás bude největším přínosem a doplněním stávajícího vzdělání. MBA studium je zaměřené prakticky, už během studia můžete získané znalosti využívat ve své firmě nebo zaměstnání. Naučíte se lépe komunikovat s kolegy i zaměstnanci, osvojíte si postupy marketingu, zorientujete se v oblasti obchodu i strategie vedení firmy a práva.

Investice do sebe a do vzdělání se vždy vyplatí, u studia MBA to platí dvojnásobně. Titul MBA je ceněný po celém světě a vaši kariéru tak může posunout třeba i směrem nečekaným.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.