Jak vydělat peníze

Binární opce: Jak obchodovat a nespálit se?

Obchodování s binárními opcemi je fenomén. Přehledný a velmi zjednodušený typ finančních opcí otevírá dveře do světa finančních investic každému, kdo disponuje zařízením s přístupem na internet. V podstatě stačí usednout k počítači, případně se chopit chytrého telefonu nebo tabletu a začít vydělávat. Ale opravdu je to tak snadné, jak si začínající obchodníci myslí? Na webu koluje spousta informací, ale ne všechny jsou založeny na pravdě.

Předtím, než začnete obchodovat

Reklamy hovoří jasně. Binární opce garantují rychlé zisky téměř zadarmo. Mělo by se jednat o maximálně komfortní vydělávání z pohodlí domova, ale právě tyto slogany zavání něčím klamavým. Cílem je přesvědčit nezkušené tradery k neuváženému obchodování, na což ostatně velmi brzy přijdou.

Na druhou stranu je škoda, pokud si obchodník kvůli neserióznímu brokerovi opce zprotiví. Obchodování s binárními opcemi není podvod, nicméně s sebou přináší riziko jako každé jiné obchodování na finančních trzích. V prvé řadě proto důsledně „proklepněte“ brokera a začněte obchodovat u řádně regulované společnosti, na kterou dohlíží příslušná instituce přímo v zemi působnosti.

Obchodujte pouze s brokery, kteří podléhají vyšším institucím

V případě kyperské společnosti (většina brokerů je registrována právě na Kypru) hraje klíčovou roli regulace finančním úřadem CySec. Brokeři z Velké Británie zase podléhají finančnímu úřadu FCA. A konečně u českých brokerů klaďte důraz na notifikaci od ČNB, která je nezbytná k poskytování přeszahraničních finančních služeb v ČR. Regulaci oceníte vždy, když budete s brokerem řešit jakékoliv problémy – například vyplácení peněz. Domoct se svých práv od regulovaného brokera je výrazně jednodušší.

Nikdy se nepřestaňte vzdělávat

Buďte ve střehu a neustále čerpejte nové informace. Bohatým zdrojem aktualit a objektivních recenzí brokerů budiž portál cztrader.eu – právě zde se dozvíte vše důležité na téma binární opce.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.