Nezařazené

Alternativní tonery vám ušetří až 80 % za tisk

Nákup náplně do tiskárny může být velké dilema. Měli byste zvolit bezpečnou variantu v podobě originálních tonerů, nebo to „risknout“ a výrazně ušetřit pomocí neoriginálního sortimentu? Uvozovky jsou na místě, neboť v případě produktů od prověřených výrobců nemůže být o riziku řeč.

Pod pojmem neoriginální tonery se skrývají repasované a kompatibilní náplně. A zejména v případě kompatibilních neboli alternativních tonerů mají uživatelé tiskáren obavy, aby jim poskytly dostatečnou kvalitu a nepoškodily tiskárnu. Ovšem jak již zaznělo v úvodu – alternativních tonerů od výrobce, který má dobře zvládnuté výrobní procesy, produkty testuje a nechává je opatřit certifikací, se bát nemusíte.

Levněji už tisknou nelze

Největším lákadlem alternativních tonerů je samozřejmě nízká cena. Oproti originálním tonerům mohou být náklady nižší až o 80 %, což se v praxi projeví úsporou ve výši několika se až tisíců korun. A pokud ve vaší firmě běží tiskárny od rána do večera, výsledná úspora může být ještě mnohem větší.

Příklad z praxe: V případě alternativního cartridge Lexmark lze ušetřit téměř 90 % oproti originálu!

Chcete toho vytisknout více?

Porovnáte-li množství barvy v originálních a alternativních tonerech, pravděpodobně nakonec dojdete k závěru, že je stejné. Ale narazíte také na tzv. přeplněné alternativní tonery s větším obsahem barvy. Tyto náplně vám umožní ještě větší úsporu. Někteří lidé tímto způsobem snížili náklady za tisk o 90 %.

Z poruchovosti nemějte strach

Dočetli jste se, že alternativní tonery bývají poruchové? V případě asijských „noname“ produktů ano, ale kvalitní tonery nemají o nic víc reklamací než originální. Potvrzuje to i specializovaný prodejce tonerdepot.cz, který nabízí originální i alternativní náplně pro tiskárny všech značek. V nabídce najdete levné tonery Brother, Canon, Dell, Epson, HP, IBM, OKI, Samsung a další.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.