Důležité informace

Diamantová výstava zazáří v Praze již po sedmé

15. října 2015, Praha – Také letos se návštěvníkům poodhalí blyštivý svět diamantů, na již téměř tradiční Diamantové výstavě. Sedmý ročník výstavy bude k vidění od 10. do 20. listopadu 2015 v prostorách DIC showroomu v Široké ulici v Praze.

diamantovy-prstenNávštěvníci se mohou těšit na úchvatnou expozici nových kolekcí diamantových šperků a širokou škálu investičních diamantů rozličných velikostí a barev, v různých typech brusu. Dále budou k vidění hodinky z produkce Diamonds International Corporation, které v sobě snoubí poctivou kvalitu českého šperkařství a preciznost švýcarské hodinářské výroby.

Pomyslný zlatý hřeb výstavy představuje nová korunka pro soutěž Miss Universe české výroby. Tento exponát, inspirovaný mrakodrapy Manhattanu, má hodnotu okolo 300 tisíc USD a pochází z dílny české firmy Diamonds Internationl Corporation. „Tento jedinečný klenot snoubí tradici českých sklářů a těch nejlepších klenotníků a brusičů, kteří jej pro soutěž Miss Universe vytvořili od návrhu až po realizaci,“ říká prezident Diamonds International Corporation (DIC) MUDr. Luboš Říha.

diamantova-vystava

Cílem výstavy je představit diamant veřejnosti, nejen jako nádherný přírodní produkt či šperk, ale také jako alternativní investiční nástroj se zajímavým investičním potenciálem.

Otevírací doba pro veřejnost:

10.-20. listopadu 2015

Denně 10.30-19.00 hod

DIC showroom

Široká ulice 15

Praha 1

Staňte se fanouškem Diamonds Internationl Corporation na Facebooku.