V českých končinách nejsou networkingy nic neobvyklého, ovšem ve většině případů se jedná o uzavřené akce pro vyvolené, na které se člověk dostane pouze v případě, že zaplatí dost vysoký poplatek. Pokud však hledáte networking, na němž získáte kontakty na zajímavé lidi z oboru, osloví vás projekt Net Forest založený na americkém modelu networkingu.
Rychlý networking je založen na podobném principu jako rychlé rande. U jednoho stolu sedí vždy dva lidé naproti sobě, mají pár minut na to, aby se vzájemně představili, a potom se přesouvají k dalšímu stolu. Přesně tak funguje i rychlý networking, přičemž účelem není najít lásku na celý život, ale kontakty na podnikatele, s nimiž byste mohli navázat spolupráci na atraktivních projektech.
Net Forest představuje nový přístup k networkingu
Běžný networking bývá pojatý buď, jak už jsme na začátku zmínili, formou uzavřeného klubu, nebo korporátní snídaně s malou účastí či akce s finančními poradci a multi-level podnikateli. Právě kvůli tomu si networkingy získaly špatnou pověst, kterou se však Ondřej Bukáček se svým projektem snaží napravit.
Zapomeňte na špatnou organizaci a zdlouhavé přednášky. Jestliže chcete rozšířit síť potenciálních obchodních partnerů, rychlý networking Praha vám otevírá nové možnosti. Pořadatelé akce Net Forest se snaží odstranit všechny nedostatky, které ostatní networkingy mají. Zatím se jim to úspěšně daří.
Kde má rychlý networking své kořeny?
Samotná myšlenka rychlého networkingu se zrodila v Americe, což vás zřejmě nepřekvapí. Stojí za ní podnikatel Tom Jaffee, jenž koncept překlopil do reality na konci devadesátých let. Od té doby se rozšířil do celého světa, přičemž Česká republika není výjimkou. Právě v naší zemi se konceptu chytil Ondřej Bukáček, za nímž stojí startup WebMedea services vytvářející strategie pro digitální marketing na základě datové analytiky a luxusní vinárna WineBar, kde se setkání odehrávají.
Ondřej Bukáček společně s Tomášem Kouřimem a Michalem Rostem mění pohled na networking. Organizátoři vnímají účastníka jako klienta, před nímž nechtějí vůbec nic tajit, a tak narovinu servírují, co jim akce přinese, kolik stojí a podobně.
Jak rychlý networking probíhá?
Jak jsme už nastínili, je to podobné jako na minutovém rande, ale s tím rozdílem, že se bavíte o práci a podnikání, nikoliv o milostných vztazích. Účastníci mají nejprve pět minut na to, aby se ostatním představili. Poté usednou všichni ke stolečkům a po dvou minutách konverzace se střídají. Během krátkého představování podnikatelé vypíchnou pouze ty nejzajímavější informace o sobě a své činnosti. Závěrem se můžete na rautu pobavit s těmi, kteří vás zaujali nejvíce, a vzít si tak na ně i kontakt.
Rychlý networking Net Forest je vhodný pro investory, manažery, podnikatele, zakladatele start-upů, odborníky na marketing a další specialisty hlavně z oblasti e-commerce. Během jedné takové akce získáte deset až dvacet kontaktů, což je vskutku efektivní způsob budování sítě obchodních partnerů, nemyslíte?
Chcete se na rychlý networking přihlásit?
Pokud jste odhodlaní podělit se o své know-how, ale zároveň se rozvíjet ve svých podnikatelských aktivitách, jste na rychlém networkingu vítaní. Přímo na stránkách projektu Net Forest vyplňte přihlášku. Do dvou týdnů se vám ozvou pořadatelé a informují vás o termínech, kdy nejbližší možný termín je 15. listopadu.
Cena za jednu účast na rychlém networkingu je 1 199 korun bez DPH. Uvedenou částku hradíte až po potvrzení konečného termínu. Máte se tedy na co těšit. Spokojení budete po všech stránkách.
Přidat komentář