Podnikání

PSN: Prodává byty a kanceláře v Praze již více než 26 let

Hledáte odborníka, který vám zprostředkuje pronájem kanceláře v Praze? Chcete mít jistotu, že vám nabídne velmi výhodné podmínky a zajistí kompletní servis? Synonymem bezproblémové spolupráce v oblasti realit je PSN. Firma s dobrým jménem působí na trhu přes 26 let a má ve svém portfoliu mnoho významných staveb. Mimo jiné i metronom na Letné, který najdete v logu společnosti.

Stabilní firma, které můžete důvěřovat

PSN nabízí široké spektrum nemovitostí pro bydlení i podnikání. Ať už vás zajímá pronájem kanceláří či prodej bytů v Praze, můžete se spolehnout na individuální přístup a transparentní jednání. Společnost aktuálně vlastní více než 370 tis. m² ploch skladových, kancelářských a bytových prostor, a to nejen v rámci hlavního města, ale také v Hradci Králové, v Pardubicích a v Kladně. Patří k 2 % velmi stabilních českých firem – je držitelem hodnocení AAA Czech Stability Award 2016.

Úspěšné projekty

Společnost PSN v minulosti realizovala úspěšné developerské projekty, jejichž kvalitu potvrzují i četná ocenění. Za zmínku stojí například Rezidence EXPO v Karlíně, v rámci které byly vyprodány téměř všechny byty během velmi krátké doby. Dle pak projekt Viladomy Azalková oceněný cenami veřejnosti a architektů v prestižní soutěži Projekt roku 2011. Na dlouhém seznamu významných projektů najdete také nástavby Přeštická, rozšíření pardubického obchodního centra Grand a mnohé další.

Byty, kanceláře i výrobní prostory

V portfoliu bytů najdete kompletně zrekonstruované jednotky i byty ve stávajícím stavu. Dále pak byty s výnosem, které jsou dobrou volbou při bezpečném ukládání a zhodnocování peněz. Společnost každoročně odprodá přes 300 bytů v nových developerských projektech.

Pronájem kanceláří v Praze čítá přes 270 tis. m² ploch. Mimo jiné i kanceláře v blízkosti metra Zličín. Nedílnou součástí firemního portfolia je 100 tis. m² skladových a výrobních prostor.

Chcete se o možnostech pronájmu kanceláří a bytů od PSN dozvědět více? Aktuální nabídku a další informace najdete na www.psn.cz.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.