Podnikání

Provozujete strojírenskou dílnu? Dopřejte svým zaměstnancům pořádná měřidla

Strojírenství patří mezi nejdynamičtější obory, v nichž můžete podnikat. Pouze v naší malé zemi dennodenně operují stovky a stovky podobně zaměřených firem, které se vzájemně přetahují o zákazníky z celého světa. Postupem času se nároky klientů zvyšují, a tak se s nimi musíte vypořádat, nebo zkrachujete. Jak na to?

Stále větší přesnost

Největší důraz je kladený hlavně na samotnou přesnost obrobků. V současnosti není řešení pouhé setiny milimetru žádnou výjimkou, zatímco nejmodernější firmy zvládají dokonce i tisíciny. Splnění náročných požadavků vyžaduje špičkové stroje, nástroje, zkušené zaměstnance a samozřejmě i poctivé měření.

Právě měření je oblastí, kterou mnoho podnikatelů podceňuje. Kvůli tomu nutí své zaměstnance půjčovat si jeden starý mikrometr, případně kalibr či další pomůcky. Takový přístup vás stojí ohromné peníze a zvyšuje riziko reklamací. Ať už se jedná o závitový kalibr, posuvné měřítko či dutinoměr, vždy pořiďte více položek a pravidelně je obměňujte. Spousta z nich se totiž postupem času opotřebovává a ztrácí svou spolehlivost.

Nákup za výhodné ceny

Stojí to moc peněz? Zvolíte-li si správného dodavatele, určitě nemusí. Spoustu chvály si za léta praxe vysloužil třeba e-shop nastroje.cz, který nabízí kompletní inventář všech normovaných měřidel, kalibrů, kleštin na upínání i nástrojů pro libovolný úkon. Ať už potřebujete cokoliv, můžete se spolehnout na stoprocentní skladovou dostupnost a svižné doručení na vámi uvedenou adresu.

Velkým lákadlem jsou především ceny šité na míru vašim požadavkům. Pokud se tedy chystáte objednávat pravidelně a ve větším množství, zasloužíte si pořádné slevy. Součástí zmíněných služeb jsou i profesionální konzultace zdarma, kdybyste potřebovali s čímkoliv poradit.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.