Důležité informace

Může tetování snížit šanci na získání zaměstnání?

V dnešní době má na kůži tetování kdekdo, mnozí ho však při pracovním pohovoru schovávají. Je tetování opravdu taková obtíž? Kdysi bylo tetování známkou kriminálního životního stylu, ovšem doba se posunula a tetování už dávno není tabu. Kreativita nezná mezí, a pokud jste si vytetovali obrázek na viditelné místo, není to žádná katastrofa. Spousta zaměstnavatelů dnes tetování buď toleruje, nebo sami nějaké mají. Jestliže zatím žádný obrázek na pokožce nemáte, ale přemýšlíte, že si nějaký pořídíte, v tom případě pro vás máme pár rad a tipů, na co myslet před prvním tetováním.

Promyslete si motiv

Myslete na to, že tetování na pokožce zůstane po zbytek vašeho života, a proto je velmi důležité si rozmyslet, jaký obrázek, tvar, znak či nápis bude kůži zdobit. Motiv by měl ideálně vystihovat vaši osobnost nebo vzpomínku, na kterou budete při každém pohledu rádi vzpomínat. Samozřejmě záleží jen na tom, jak moc kreativní chcete být.

Kvalitní tetování něco stojí

Za kvalitu se platí, v případě tetování to platí dvojnásob. Přesnou částku, kterou za motiv zaplatíte, vám sdělí pouze tatér, který vás bude tetovat. Každý tatér má jiné ceny, ovšem myslete na to, že pokud chcete dobré tetování, připlatíte si. Pokud toužíte po perfektním výsledku, nechte si kérku udělat třeba v renomovaném tetovacím salonu Praha Unholy.

Znovu se dostáváme k tomu, že tetování je na celý život, a proto na něm rozhodně nešetřete. Případné přetetování vás bude stát další výdaje.

Cena tetování se odvíjí od více faktorů, jako jsou velikost, časová náročnost, složitost designu, ale také umístění. V tetovacím studiu Praha Unholy vám rádi prozradí přesnou cenu v rámci první konzultace.

Bolí to?

Možná vás zklameme, ale ano, tetování opravdu bolí. Jsou sice lidé, kteří bolest snáší lépe než ostatní, ovšem přece jenom se vám jehly zabodávají do kůže, tudíž úplně bezbolestné to nebude. Záleží také, jaké místo chcete potetovat. Není žádným tajemstvím, že velmi bolestivá místa jsou například hřbet zápěstí, nárt nebo paže.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.