Podnikání

Můj milý motivační deníčku

Psali jste si někdy deník? Svěřovali jste se mu se svými radostmi, ale i starostmi a trápeními? Dobře jste dělali. A ještě lépe, pokud tak stále děláte. Přispíváte tím totiž svému duševnímu i fyzickému zdraví.

O prospěšnosti psaní deníku by vám mohl vyprávět každý psychiatr. Vždyť psaní deníků bývá pravidelnou součástí terapií nejenom v psychiatrických léčebnách. Tím ale vůbec nechceme naznačovat, že psaní deníku je vhodné jen pro jedince s psychiatrickou diagnózou. Prospívá nám všem.

Motivační diář 365 Start

Je pravda, že deník můžete psát na cokoliv. Ale proč mu nedat luxusní podobu. Naším doporučením je Motivační diář 365 Start. To je právě to, co nabízí: motivaci a nový start. Motivace je totiž klíčem k úspěchu, ať již profesním, či soukromém nesmírně důležitá.

Co je psáno, to je dáno

Víte, co se říká? Že co je psáno, to je dáno. Pokud něco tzv. hodíte na papír, už to jakoby zhmotníte. Sepište si proto své představy, sny, cíle a přání. Jakmile budou na papíře, budou totiž existovat. A následně se snadno realizovat.

Neobyčejný deník

Motivační deník 365 Start ovšem není jen obyčejným deníkem. Vybaven je i měsíčním a ročním kalendáriem, dvěma záložkami a praktickými kapsičkami, poutkem na tužku, gumičkou, chytrým pravítkem a čtyřmi archy kouzelných samolepek.

Hmatník, vlastní index a online sdílení

To ale zdaleka není všechno. Praktickou vychytávkou je i speciální hmatník, jehož prostřednictvím si snadno označíte stránky ze svých oblíbených sekcí, která následně snadno najdete. V deníku najdete i vlastní index nezbytný pro plánování a úžasné prvky pro online sdílení, které vám umožní obsah vašeho deníku sdílet se svými kamarád – pokud samozřejmě budete chtít.

Deník každodenním společníkem

Sečteno podtrženo Motivační diář 365 Start má všechny předpoklady stát se vaším každodenním společníkem. Tak mu to umožněte. Nebo svým blízkým. Vždyť i deník může být skvělým dárkem, nemyslíte?

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.