Podnikání

Levná, kvalitní a víceúčelová. Taková je textilní hala

Vyplatí se výstavba nových skladových prostorů, nebo pořízení staršího objektu a případná rekonstrukce? Možná vás to překvapí, ale stále více firem využívá textilní neboli plachtové haly, které jsou výrazně levnější než objekty s pevnými základy. Vyžadujete-li řešení bez kompromisů, nepřestávejte číst. Prozradíme vám, proč byste měli pořízení textilní haly zvážit i vy.

Textilní hala se nejčastěji využívá jako sklad, ale zároveň může sloužit jako hangár, jízdárna, prostor pro ustájení zemědělských zvířat či jako sportoviště. Své o tom ví společnost POLAK CZ, která patří k nejznámějším tuzemským výrobcům a vývojářům. Realizací montovaných hal se zabývá již od roku 1999 a má na kontě stovky referencí (např. Thimm Service v Chotětově, Integry Automotive v Lozornu, Geosan Ostrava a další).

Konstrukce montované haly je tvořena ocelovými příhradovými rámy, jejichž stabilitu zajišťuje vzájemné propojení fixačními ztužidly. K velkým výhodám patří rychlá realizace a možnost demontáže. Textilní halu lze kdykoliv přesunout na jiné místo, připojit ke stávajícím skladovým prostorám nebo parametricky upravit. Systém je koncipován tak, aby šlo halu postavit na jakémkoliv zpevněném povrchu.

„Obal“ tvoří vysoce odolná nánosová PES tkanina, která spadá do kategorie těžko hořlavých stavebních materiálů. Plachta se chlubí mimořádně dlouhou životností, odolností vůči vnějším vlivům a klimatickým podmínkám. Barvu a případný velkoplošný tisk si můžete navolit v online konfigurátoru na webu firmy POLAK CZ. Získáte tak představu o budoucí podobě vaší haly.

Textilní haly jsou cenově dostupné, kvalitní a vhodné pro široké spektrum podnikatelských aktivit. POLAK CZ zároveň nabízí možnost výhodného financování formou leasingu nebo úvěru. Chcete-li se o moderním konstrukčním řešení dozvědět více, zamiřte na www.haly-polak.cz.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.