Jak ušetřit

Jak ušetřit za tisk? Přesedlejte na kompatibilní náplně!

Tisknete a kopírujete o sto šest. Přitom pozorujete, že vás originální náplně stojí spoustu peněz. Co s tím? S ohledem na pořizovací ceny nových tiskáren je cena originálních tonerů a cartridgí paradoxně velmi vysoká. Naštěstí se nabízí řešení v podobě kompatibilních komponentů, díky kterým můžete ušetřit nemalou částku. Podrobnosti se dočtete v následujících řádcích.

Co si představit pod přízviskem „kompatibilní“? Označuje schopnost pracovat dohromady. Kompatibilní tonery a cartridge nejsou originální. Nepochází od výrobce tiskárny, ani od oficiálního distributora. Přesto si s nimi tiskárny rozumí. Ceny kompatibilních komponentů jsou oproti originálům poloviční až třetinové.

Ptáte se, v čem je háček? Kompatibilní tonery a cartridge jsou velmi levné, tak proč je nepoužívá každý? Potíž je v tom, že zdaleka ne každý výrobce nabízí očekávanou kvalitu. Výrobci originálních tonerů a cartridgí dokonce tvrdí, že kompatibilní komponenty snižují životnost tiskárny.

Pravda je někde uprostřed. Sortiment kompatibilních tonerů a cartridgí je neuvěřitelně široký a v praxi záleží, od kterého dodavatele nakupujete. Kvalita některých výrobků je srovnatelná s originály, a to i v případě barevného fototisku. Snížení životnosti tiskárny také nehrozí a v případě častého tisku ušetříte spoustu peněz.

K renomovaným prodejcům tonerů a cartridgí patří internetový obchod Toner Partner. Nabízí tonery a cartridge pro zařízení všech známých značek. V nabídce najdete kompatibilní i originální tonery HP, Brother, Lexmark, Epson, OKI, Sharp a mnoha dalších značek. Samozřejmě nechybí ani velmi levné tonery Canon.

Toner Partner garantuje vysokou kvalitu náplní za poloviční cenu oproti originálům. Zboží má skladem a odesílá obratem. O svou tiskárnu se bát nemusíte – náplně životnost nesnižují. A kdyby k něčemu náhodou došlo, prodejce vám škodu nahradí v plné výši!

2 komentáře

Klikni a přidej komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    • Ja zase objednavam spise ty kompatibilni tonery a nevidim v tom problem. taky mam jiz vyzkouseny eshop z ktereho objednavam. jiz dva roky s nimi mam super zkusenost, je to tonerhaus

Tipy pro vás

Podnikový informační systém Money S4 vám pomůže v efektivním řízení vaší společnosti.

OVB Journal – spolehlivý zdroj zajímavostí a novinek ze světa financí.

Jednoduché vystavení faktury online vám umožní služba iDoklad.cz. Vyzkoušejte si i vy službu zcela zdarma!

Tip na komplexní HR systém Vema. Mějte mzdy i personalistiku pod kontrolou!