Podnikání

Jak to chodí v moderní firmě? Pracuje se odkudkoliv, řešení se nazývá iPodnik

Alfou a omegou soudobého podnikání je práce s informacemi, kterou nám usnadňují aplikace plné praktických funkcí. K dispozici máme množství programů pro správu všech agend, při čemž k nejpoužívanějším patří účetní a CRM softwary. Používá je většina firem bez ohledu na oblast podnikání; co se však liší je způsob, jakým problematiku řeší. Roli hraje velikost: větší firmy preferují vlastní řešení, jehož vývoj by si nemohl středně velký, a už vůbec ne menší podnik dovolit. Mnohem dostupnější jsou pro ně hostované programy jako iPodnik. Kancelář v cloudu může šetřit čas i vám.

Mějte firmu pod palcem, i když právě nejste v kanceláři

Pokud je práce s daty vaší každodenní rutinou, ale není ve vašich silách, respektive časových možnostech je neustále zálohovat, bude se vám online kancelář hodit. Získáte díky ní okamžitý přístup k informacím bez ohledu na to , kde se právě nacházíte. Jediné, co budete potřebovat, je připojení k internetu. Vzdálený přístup je rozumnou volbou pro firmy, které spolupracují s externisty nebo svým zaměstnancům umožňují práci z domu (homeoffice).

Všechny důležité programy pod jednou střechou

Zmíněná služba iPodnik přináší menším firmám plnohodnotné IT zázemí, které bylo ještě relativně nedávno dostupné jen společnostem s velkým rozpočtem. Nabízí jednotné rozhraní pro provoz firmy, moderní privátní cloud na platformě Microsoft a množství programů včetně oblíbené sady Office 365 či ekonomických systémů Kasa OnLine nebo Pohoda (dlouhodobě si udržuje post špičky). A právě daňové účetnictví online umožňuje vedení nepřetržitou kontrolu nad výkonem. Samozřejmostí je i vysoká úroveň zabezpečení. V iPodniku jsou data v bezpečí.

S iPodnikem lze řešit neodkladné záležitosti kdykoliv a odkudkoliv. Stačí mít po ruce smartphone, tablet nebo notebook. Jednoduchá práce s daty jde ruku v ruce s jejich výměnou – exchange online výrazně usadňuje sdílení a synchronizaci dokumentů s ostatními kolegy.

Podrobné informace o všech funkcích služby iPodnik najdete na webu ipodnik.cz, který se umístil na prvním místě v soutěži WebTop100.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.