Podnikání

Čas jsou peníze. Vyřiďte si podnikatelský úvěr z pohodlí kanceláře

Rozvoj podnikání je obvykle otázkou peněz. Když nejsou, business stagnuje. Naštěstí se nabízí možnost financování vhodně zvoleným úvěrem. V podstatě „stačí“ zajít do banky a… Pokud jste nikdy podnikatelskou půjčku nevyřizovali, pravděpodobně netušíte, co vás čeká. Máte spoustu času a milujete papírování? Pak se vám bude v bance líbit.

Nic proti českým bankovním institucím – bezesporu se snaží vycházet zájemcům o úvěr vstříc. Přesto nelze tvrdit, že by u nich měli na růžích ustláno. Proces vyřízení podnikatelského úvěru je naopak časově a administrativně náročný. V businessu se přitom počítá každá minuta. Hodiny strávené v bance mohou z ekonomického hlediska představovat značnou ztrátu.

Provozovatelé menších podniků nemají času nazbyt. Skutečně chcete čekat – třeba i více jak půl hodiny – než se vám začne věnovat úředník? Jakmile se dostaví, vyžádá si po vás spoustu více či méně důležitých dokumentů. Raději si s sebou vezměte výpis z obchodního rejstříku, daňová prohlášení, příjmové doklady transakcí a další dokumenty, které shledáte jako podstatné pro posouzení žádosti.

Otázka zní: “Nešlo by v době, kdy lze téměř vše vyřídit prostřednictvím mobilního telefonu, stejným způsobem zažádat o podnikatelskou půjčku?“ Odpověď zní ANO. Jednou z možností je úvěr od Ferratum Czech.

Rychlá půjčka Ferratum Business vám umožní získat prostředky ve výši od 50 tisíc Kč do 1,3 milionu Kč s jednoduchým splátkovým kalendářem až na 18 měsíců. To vše bez zástavy a skrytých poplatků.

Podání žádosti trvá 5 minut a pravděpodobně bude schválena do jednoho pracovního dne. Věřitel se rozhoduje na základě hotovostního toku – šanci na výhodný úvěr proto mají i podnikatelé, kteří by v bance možná neuspěli.

Chcete se o možnosti financování svého podnikání dozvědět více? Pokračujte na ferratumbusiness.cz a dozvíte se vše podstatné.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.